Головна
Вітаю Вас, Гість


1. Замовлення товару

2. Оплата

3. Доставка по Україні

5. Обмін та повернення товару


Замовлення товару

   Ознайомитись з товаром, що продається та його ціною, можна у каталозі інтернет-магазину.
   Ви можете зробити замовлення через інтернет у будь-який час. Для цього треба лише покласти товар у Кошик . Потім необхідно натиснути "Оформити замовлення".
   Ваше замовлення обробляється протягом 24 годин і може бути виконане протягом 1-3 днів.
   Замовлення по телефону приймаються з понеділка по п'ятницю з 10:00 по 19:00 та в суботу з 10:00 по 14:00.Оплата

   Оплата здійснюється двома способами:

   1. Шляхом перерахування коштів на картку Приватбанку (Плюс 1% комісія, що стягується банком).

   Перерахування коштів на рахунок необхідно здійснити протягом 3-ох днів з моменту підтвердження замовлення. В іншому випадку Ваше замовлення буде скасоване. Обробка замовлення почнеться лише після того як гроші потраплять на наш рахунок. Залежно від того, послугами якого банку Ви користуєтеся, перерахунок може тривати від однієї години до півтори доби.

   2. Наложеним платижем. Відсоток за пересилку грошей сплачує покупець.Доставка по Україні

   Доставка в інші міста України здійснюється протягом двох-трьох днів компаніями:

    - Нова Пошта
    - УкрПошта

   Оплата за доставку здійснюється по факту прийняття товару Клієнтом згідно з правилами компанії, що здійснює доставку.Обмін та повернення товару

   Ви можете відмовитися від поставленого нами товару, у випадку, якщо доставлений товар не відповідає тому, що ви замовляли.

   Товар може бути повернений безпосередньо у момент доставки.
   Товар повинен бути повернений в своїй оригінальній упаковці зі збереженням товарного вигляду.

   У разі, якщо при доставці виявилось, що товар не такий, як Клієнт думав, Клієнт все одно оплачує вартість доставки. При повернені товару службою доставки (Нова Пошта, УкрПошта) Клієнт оплачує суму доставки.

   Обмін і повернення товару належної якості може проводитися протягом 14 днів з дня покупки, якщо він не був у вживанні і якщо збережені його товарний вигляд, споживчі властивості.

   Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, можливо придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, або отримати назад гроші у розмірі вартості поверненого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

   Для уникнення повернення або непорозумінь при доставці уважно ознайомтесь з детальним описом та характеристиками товару. Рекомендуємо ще раз уточнювати всі деталі по телефону.